General

Saderināšanās gredzenu tendences

2020.gads ir jūsu saderināšanās gads? Mēs šo rakstu uzrakstījām jums, lai pārliecinātos, ka esat gatavs un spējat izvēlēties sev un savam nozīmīgākajam cilvēkam saderināšanās gredzenu.

Saderināšanās sezona ir klāt! Pat krīzes Covid-19 laikā nekas nedrīkst laupīt no jums šo dārgo brīdi. Lai palīdzētu jums izlemt un atrast to, kurš nepazudīs, mēs atradām jaunākās saderināšanās gredzenu tendences 2020. gadā. Apskatīsim, ko piedāvā labākie juvelierizstrādājumu dizaineri šajā jomā.

Dzeltenā zelta saderināšanās gredzeni

Dzeltenais zelts spēcīgi atgriežas. Šobrīd mēs varam redzēt arvien vairāk spīdīga zelta. Īsta institūcija starp saderināšanās gredzeniem, jo “klasiskāks” metāls sniedz lielu atdevi katrai topošās līgavas laimei.

Atšķirīgi, netipiski un unikāli saderināšanās gredzeni

Pat ja pamanījām atgriezties klasiskāko saderināšanās gredzenu popularitātē, 2020. gads ir arī “īpašo” saderināšanās gredzenu gads ar atvērtiem netradicionāliem (protams saderināšanās gredzeniem) akmeņiem un formām, piemēram, krāsainiem dimantiem, unikālas formas dimantiem gredzeni vai smaragdi.

Daži dizaineri derēja, ka līgavas vēlas personīgus saderināšanās gredzenus, kas pārkāpj tradīcijas, un viņiem bija taisnība. Gadu gaitā mēs novērojām tendenci uz saderināšanās gredzeniem, kas nav dimanta komplekti, to vietā izmantojot smaragdu, melnos dimantus vai safīru. 2020. gads nav atšķirīgs, un patērētāji turpina meklēt šāda veida gredzenus, kas saglabā tradīciju maiņu.

Saderināšanās gredzeni ar oriģinālām joslām

Daļa no pašreizējās tendences patiešām ir saistīta ar oriģinalitāti. Ja tas pats par sevi neattiecas uz akmens vai dārgakmens formu, tas koncentrējas uz joslu. Līgavas meklē grupas, kas izceļas, un rotu dizaineri piegādā. Tieksme iet uz netradicionālu, kas galu galā jūtas īpaša un personīga rokai, kura nēsās saderināšanās gredzenu.

Gadu gaitā mēs esam redzējuši saderināšanās gredzenu ar dimantiem alternatīvu dārgakmeņu pieaugumu, taču eksperti ir vienisprātis, ka 2020. gads būs visu šo tradīciju pārtraukuma turpināšana. “Smaragds, melni dimanti, unikālas formas dimanti un netradicionālas formas, piemēram, atvērti gredzeni, nākamgad būs populārs

Ne viens, bet divi vai trīs dimanti, kāpēc gan ne?

Kāpēc topošajām līgavām vajadzētu sevi ierobežot? Labs jautājums, viņām nevajadzētu, un patiesībā viņas to nedarīs. Vēl viena lieliska saderināšanās gredzenu tendence 2020. gadā ir daudzie akmens saderināšanās gredzenos. Mēs pamanījām palielināt interesi par šiem lieliskajiem (un patiešām dārgajiem, bet tik skaistajiem) mākslinieciskajiem darbiem.