General

Atjaunot laulības gredzenu

Antikvariātu gredzenu atjaunošana ir vislabākais, ko var apgūtu amatnieks. Gredzeni, kas izgatavoti pirms vairāk nekā 50 gadiem, var tikt remontēti ar dažādām lodētājiem. Tas dažkārt var būt problemātiski, jo jaunajiem lodmetāliem var būt dažādi kušanas punkti, salīdzinot ar tiem, kurus izmantoja, sākotnējiem gredzeniem.

Antikvariātu gredzenu atjaunošana vai jaunu gredzenu iegādāšanās

Tas bieži vien ir visgrūtākais lēmums, kas klientam ir jāizdara, jo īpašnieks gredzanam ir pieķēries un ir sentimentālas sajūtas. Neatkarīgi no tā, vai jūs cenšaties atjaunot senlaicīgus gredzenus vai sākt jaunu gredzenu, parasti tas atkarīgs no pašreizējā stāvokļa, kāds gabals ir, un kāda veida gatavo standartu vēlaties, lai gabals beigtu iekšā.

Ja jūs vēlaties saglabāt gredzenu oriģinālajā valstij, bet gan tādā stāvoklī, ka to varēsiet lietot īpašos gadījumos, tad parasti atjaunošana ir laba izvēle. Ja jums patīk šī gabala stils un vēlētos, lai to nodotu nākamajām paaudzēm, dažkārt ir laba ideja sākt jaunu. Nav nekas, ko mēs varam izdarīt, mums ir liela pieredze, atjaunojot senlietas un mākslas izstrādājumus, lai tie izskatās kā laikmets, no kura tie nāk. Šeit ir gredzens, kuru mēs atkārtoti izveidojām, lai izskatās tā, kā tā sākotnēji tika izgatavota.
 

Kā redzat no augšējā kreisā attēla, visi atbalsta stieņi zem iestatījuma ir pilnībā nodiluši. Arī grupas joslas strukturālā integritāte ir zaudēta, jo tas ir kļuvis tik plāns, jo ir nodilums. Apakšējā kreisā attēla malā, kurā bija dimanti, uzstādīšanas malas arī bija pilnīgi nodilušas un nestabilas, kā rezultātā būtu zaudēti akmeņi ar nepārtrauktu nodilumu. Attēlā labajā pusē varat redzēt gatavo produktu ar oriģinālo stilu. Xennox dimantos mēs esam vairāk priecīgi sēdēt kopā ar jums un pārbaudīt jebkuru no jūsu antikvariāts gabaliem, kas jums ir, un apspriest visas iespējas, kā pārveidot un atjaunot jūsu gredzeni bez maksas.