General

SPORTA TOTALIZATORA CEĻVEDIS IESĀCĒJIEM

Sporta totalizators ir viens no zināmākajiem un vecākajiem azartspēļu veidiem. Gadu laikā daudz kas ir mainījies noteikumos, taču pamatkoncepts ir palicis nemainīgs – sporta totalizatora dalībnieki liek likmi uz rezultātu konkrētā sporta spēlē. Ja likme likta uz rezultātu, kāds sporta spēlei noslēdzoties ir, ir iegūts laimests.

Ņemt dalību un likt likmes sporta totalizatorā var ikviens ar pamatzināšanām par šo nozari un sporta spēlēm. Protams, ja vēlaties regulārus un lielus laimestus, tad būs nepieciešamas padziļinātākas zināšanas par šo nozari.

Šī sporta totalizatora ceļvedis ir radīts, lai pastāstītu svarīgākos faktus par šo tēmu. Ieteikumi būs noderīgi gan tiem, kas sporta totalizatoros liek likmes tikai prieka pēc, gan tiem, kas cer uz lielākiem laimestiem, bet ir iesācēji šajā nozarē.

Būtiski fakti par dalību sporta totalizatorā

Pats primārais, lai liktu likmes sporta totalizatorā, ir zināt to – kā reāli šis likmes likt, tāpēc būtiski vienmēr iepazīties ar konkrētā sporta totalizatora noteikumiem, pirms tiek uzsāktas jebkādas citas darbības konkrētā uzņēmuma interneta vietnē.

Mūsdienās, kad pieejama iespēja likt likmes sporta totalizatorā tiešsaistē, to ir pavisam ātri un vienkārši izdarīt no jebkuras viedierīces. Atliek vien izveidot savu dalībnieka kontu un likt likmi uz sev vēlamo rezultātu jebkurā sporta veidā.

Tomēr mēs iesācējiem ieteiktu uzreiz neaizrauties un nemēģināt spēlēt uz lielām likmēm, lai nezaudētu lielas naudas summas, kamēr vēl nejūtaties spēcīgs šajā azartspēļu jomā.

Sākotnēji labāk izmēģināt savu veiksmi ar mazām likmēm, lai gūtu prieku no šī procesa un pamazām izprastu kā šī nozare strādā. Tāpat ar laiku sapratīsiet, kurās sporta spēlēs jūsu zināšanas un līdz ar to arī prognozes ir precīzākas, kā arī to kāda veida likmes likt vislabāk Jums patīk un no kurām iegūstat labāko rezultātu.

Tāpat ir vēl pāris fakti, kurus ir būtiski zināt:

 1. Liela daļa sporta totalizatoru dalībnieki bieži zaudē naudu;
 2. Bukmeikeri ir ļoti profesionāli šajā nozarē, līdz ar to viņi dara visu iespējamo, lai citiem būtu maksimāli grūti viņus pārspēt, savukārt viņi paši iegūtu lielākos ienākumus no konkrētajām derībām;
 3. Ikvienam spēlētājam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai piedalītos sporta totalizatorā;
 4. Sporta totalizatorā uzreiz pēc spēles beigām iegūt laimestu savā kontā iespējams, ja laimētā naudas summa ir līdz 720 eiro. Taču, ja laimests ir lielāks, tad uzņēmums izsniedz laimestu atbilstoši saviem noteikumiem, kas var būt 1 dienas līdz pat 1 mēneša laikā.
 5. Lieliska ideja ir izveidot un uzturēt tabulu vai cita veida sarakstu, kurā apkopojat liktās likmes, rezultātus, kā arī laimētās summas. Tas palīdzēs ne tikai kontrolēt ieguldītās un saņemtās naudas summas, bet arī var palīdzēt Jums sasniegt labākus rezultātus sporta totalizatorā, jo redzēsiet uz kādām likmēm liekot, kā arī kuros sporta veidos, laimējat visbiežāk.
 6. Pašsaprotams fakts, taču tomēr gribam pieminēt: sākotnēji ieteicams likt likmes sporta totalizatorā uz tajos sporta veidos, kurus pārziniet vislabāk, kā arī uz tiem spēlētājiem vai komandām, kur esat maksimāli pārliecināts par iespējamo spēles iznākumu.
 7. Pirms reģistrēšanās un dalības kādā sporta totalizatorā, izpētiet atsauksmes par konkrēto uzņēmumu. Esiet pārliecināts par par savu privāto datu un naudas drošību, reģistrējoties un piedaloties sporta totalizatorā tikai uzticamās un atzītās totalizatora vietnēs un iestādēs.

Interesanti: 10 neparasti sporta veidi, uz kuriem var likt likmes sporta totalizatoros

Cilvēki visā pasaulē izdomā dažādus interesantus veidus kādā vienam ar otru sacensties. Viena no nozarēm, protams, ir sporta spēles. Vairāku gadu simtu laikā ir radušies visdažādākie sporta veidi, kādos sacensties – ne tikai visiem zināmie, bet arī jautri un neparasti sporta veidi. Citos iespēja uzvarēt ir kustoties ātri, citos – lēni. Citos nepieciešama fiziska piepūle – citos tieši mentāls un psiholoģisks spēks.

Gluži tāpat kā populārajiem sporta veidiem, tā arī neparastajiem un ne tik populāriem sporta veidiem ir savs fanu klubs, kā arī cilvēki, kas ieinteresēti prognozēt konkrētās sporta spēles iznākumu sporta totalizatoros.

Pozitīvais aspekts liekot likmes sporta totalizatorā uz neparastas sporta spēles rezultātu, ir tas, ka nereti tieši šādās derībās ir augstāka iespēja lielākam laimestam pie pareizi prognozēta rezultāta.

Lūk, 10 neparastākie sporta veidi, uz kuriem iespējams likt likmes sporta totalizatorā:

 1. Žāvētas govs kakas mešanas sacensības;
 2. Hurlings jeb īru lauku hokejs;
 3. Roku laušanās sacensības;
 4. Zirga iejūga sacīkstes (kur pie zirga ir piestiprināts iejūgs uz diviem riteņiem un tajā sēž cilvēks);
 5. Kvidičs (ENG: quidditch) – uz Harija Potera stāstu balstīta sporta spēle, kas tiek spēlēta uz zemes;
 6. Ķeltu futbols – īru sporta veids, kurā tiek apvienots futbols un regbijs;
 7. Jai Alai – Amerikas sporta veids, kurā ļoti lielā ātrumā ar speciāli veidotu rokas kurvi tiek mesta rokas bumba pret sienu;
 8. “Akmens, šķēres, papīrīts” – visiem zināmā bērnu spēle ar plaukstu;
 9. Pesapallo – somu sporta veids, kas līdzinās beisbolam;
 10. E-sporta spēles – dažādas spēles tiešsaistē, kas iecienītas jauniešu vidū.